Seren Beleci

Aile Danışmanı Psikolojik Danışman

Seren Beleci
Psikolojik Danışman/ Aile Danışmanı
Seren Beleci, Didim doğumlu, Aydın Ortaklar Anadolu Lisesi mezunudur. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Bölümünü Onur Derecesi ile bitirdi. Tüm eğitim hayatı boyunca MEB bursu almaya hak kazanmıştır.
Üniversite eğitimi sırasında Karabağlar Rehberlik Araştırma Merkezi, Kaymakam Özgür Azer İlköğretim Okulu, Halit Özpirinç Anadolu Lisesi ve Bayraklı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde staj yaptı. Mesleki rehberlik, sınav kaygısı konularında öğrencilerle psikoeğitim programları yürüttü.
Üniversite eğitiminin ardından Didim’de özel bir lisede bir süre ergenler ve gençlere bireysel olarak mesleki ve eğitsel koçluk yaptı. Şuan İzmir Liman Aile Danışma Merkezi’nde Psikolog Şenel Karaman süpervizörlüğü ile ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır.
Eğitim ve sertifikalar.
EMDR I. DÜZEY UYGULAYICI EĞİTİMİ, Davranış Bilimleri Enstitüsü, İzmir.
AİLE DANIŞMANLIĞI & AİLE ARABULUCUĞU SERTİFİKA PROGRAMI, Adnan Menderes Üniversitesi & Yetkin Aile Danışma Merkezi, İzmir.
EĞİTİM KOÇLUĞU (ÖĞRENCİ VE AİLE KOÇLUĞU) SERTİFİKA PROGRAMI, Ege Üniversitesi & Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü & ICF(International Coaching Federation), İzmir.
Aile Danışmanlığı Farkındalık Eğitimi.
Çocuk ve Yetişkinlerde Travma ve Yas Danışmanlığı.
Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme.