Psychological Testing

Psikolojik Testler

Kişilerin, kurumların ve profesyonellerin ihtiyaç duydukları psikolojik testler kurumumuzda uygulanmaktadır. Kullandığımız testleri seçerken ülkemiz için adaptasyonu yapılmış, geçerlilik ve güvenirlilik çalışmalarının yapılmış olmasına özen gösteriyoruz.

Çalışmalarında spesifik kararlar almak durumunda olan psikiyatrist, psikolog ve psikolojik danışmanların danışanlarına uygulanmasını istedikleri testleri uyguluyor, değerlendiriyor ve kendilerine ayrıntılı rapor halinde sunuyoruz.

Çocukları hakkında bilgi edinmek isteyen anne babalar için de psikolojik değerlendirme yapıyoruz. Örneğin:

 • Duruma orantısız duygusal tepkileri var mı?
 • Dikkat sorunları var mı?
 • Okul olgunluğu ne durumdadır?
 • Akademik başarısızlığının nedenleri?
 • Yavaş tempoda ilerlemesinin nedeni nedir?
 • Endişeleri nelerdir?

gibi konularda anne babaların meraklarını gidermek için gerektiğinde bir dizi psikolojik test uyguluyor, değerlendiriyor ve anne babalara önerilerde bulunuyoruz.

İşletmelerin, personel seçimlerine yardımcı oluyor ve müstakbel çalışanlarının psikolojik değerlendirmelerini yapıyoruz. İşletmenin merak ettiği konularda testler belirliyor ve çalışanlarına uyguluyoruz. Ayrıca kurum kültürü çalışması yapmak isteyen işletmelere kendilerine özgü test bataryası geliştiriyor, uyguluyor, değerlendiriyor ve raporlaştırıyoruz.

Kişilerin kendi kariyer planları, meslek seçimleri için testler uyguluyor ve kendilerine sunuyoruz. Uyguladığımız psikolojik testler hakkında bilgi almak için arayabilirya da yazabilirsiniz.

 1. Adınız *
  * Lütfen adınızı giriniz
 2. Email *
  * lütfen email adresinizi giriniz
 3. Mesaj *
  * Lütfen mesajınızı yazınız